18 Ocak 2014 Cumartesi

Siyahların Kadını değilim artık...

Herkese merhaba,
Son 4 yıldır saçlarımı siyaha boyuyordum.Kendi saç rengim koyu kahve.Beyaz tenli,yeşil gözlüyüm. Açık renk saçları taşıyabiliyorum.Genetik miras saç beyazlaması.Babamında 18 inde saçları beyazladığı için bende de üniversiteye başladığım yıl beyazlar görünmeye başladı.E artık koskocaman bir kızım yaş oldu 34. Giderek artma eğilimi gösterdi geçen süre zarfında beyazlarım.Beyazlardan sebep sürekli boyatıyorum saçlarımı.
Daha önce röfle,balyaj,gölge vs. bir sürü işlem gördü saçlarım. Çok çektiler benden çok.
Değişim zamanı dedim ve saç rengimi açtırdım.Açıcı ile açıldı ve Küllü kumrala boyandı.Tabi istediğim renk bu değil zamanla sararıp soldurma arzusundayım :) Gün ışığında çekim yapmadığımdan resimler gerçek rengini yansıtmamış.
1 hafta oluyor boyatalı.Açma işleminden sonra saç haliyle yıpranıyor yer yer uçlarda kırılma ve çatallaşma oluşabiliyor.Kırıklarım ve saçlarımdaki kuruluk için arayış içerisine girdim.Daha önce kullanmadığım bir ürünü keşfettim.
Schwarzkopf Glıss Ultimate oil elixir Sıvı saç kremi.Çok fazla seçenek sunmuş üreticiler.Ben, Çok işlem görmüş ve Yıpranmış saçlar için olanını tercih ettim.Sıvılaştırılmış Keratin içeriyor. 2 kez kullandım ürünü saçlarım yumuşacık oldu. İster nemli saça ister kuru saça uygulanabiliyor. Fiyatı da son derece cazip ben evime yakın bir kozmetikçiden 10 TL ye satın aldım.
Üründen memnun kaldım.Uzun süreli kullanımda daha fazla fayda sağlayacağına inanıyorum.Sizlere de tavsiye ederim.
Sevgiler2 yorum:

 1. Ben de kullanıyorum ;) süper

  Sibel

  www.sibeldemirci.net

  YanıtlaSil
 2. İlk kaşif ben değilim demek ki :)
  Ben, kozmetik ürünlerin çok yararlı olduğunu düşünmeyenlerdendim ta ki bu ürünle karşılaşıp deneyinceye kadar. Şükür ki saçlarım pamuk gibi ve kolay taranıyor. Üreticiye verdiğim paraya helal olsun.

  YanıtlaSil